muncitor/operator/lucrator depozit

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza receptii calitative si cantitative de marfa
- Sorteaza ,depoziteaza ,eticheteaza marfa
- Pregateste comenzile pentru livrare catre clienti
- Incarca/descarca marfa in/din mijloacele de transport
- Serveste clientii care vin la Punctul de desfacere si onoreaza comenzile acestora
- Participa la efectuarea inventarului lunar/anual de produse si intocmeste diverse situatii
- Intocmeste si gestioneaza documentatia aferenta activitatilor desfasurate in depozit -avize,receptii,
facturi,note consum,etc.

CERINTE

- Studii medii (avantaj profil tehnic )
- Cunostinte Operare PC (Office,etc)
- forma fizica buna,rezistenta la efort fizic
- persoana organizata, responsabila, comunicativa
- rabdare, atentie la detalii, abilitati de lucru in echipa
Experienta in munca in depozit/productie constituie avantaj - persoana atenta, organizata, ordonata, responsabila, disciplinata, punctuala, bun executant, cu spirit organizatoric; Apt din punct de vedere fizic si rezistenta la efort; Abilitati de adaptare, comunicare si lucru in echipa.

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:
- loc de munca stabil, fara stres si presiune asupra dvs;
- locatie usor accesibila cu mijloacele de transport,
- program anual flexibil
- salariul se discuta in urma interviului;
- tichete de masa
- bonusuri anuale in functie de performante si nivelul de implicare personala ;