MANAGER REGIONAL

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza administrarea tuturor activăților din Birourile Regionale atribuite.
- Responsabil de atingerea obiectivelor strategice ale Companiei;
- Responsabil de deschiderea și dezvoltarea rețelei de birouri, angajare de noi resurse umane și pregatirea acestora;
- Urmărește și verifică atingerea obiectivelor de vanzare și colectare din Birourile Regionale atribuite (7 judete)
- Efectuează studii de piață, organizează și gestionează activitățile de marketing din zonele atribuite;

CERINTE

- Studii superioare finalizate, profil economic/management;
- Grad înalt de cunoștințe - MS Office, Open Office ;
- Experiență într-o poziție similară și management de oameni într-o structură comercială – min. 2 ani.;
- Cunoașterea limbii engleze - nivel avansat;
- Abilități excelente de comunicare și prezentare;
- Personalitate proactivă și calități de leader;
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltării carierei în cadrul unei companii în ascensiune.
- Training și posibilitate de promovare in cadrul companiei.
- Lucru dinamic într-o echipă tânără, calificată și motivată.
- Pachet salarial atractiv (salariu fix si parte variabila in functie de performanta).
- Bonus Anual de Performanta, determinată de rezultatele obținute.
- Masina de serviciu, telefon și laptop.

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ucraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea birourilor din Romania, urmand Polonia in anul 2013.

Misiunea ICredit este aceea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia Inspector Resurse Umane.