Manager marketing –publicitate TIMISOARA ARAD- part time-proiect unic

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de marketing –publicitate DEZVOLTA liniile manageriale si cauta colaboratori “manager zonal” in vederea extinderii activitatii in toate zonele tarii.
Recrutarea de personal si dezvoltarea afacerii in zona de resedinta.
- Coordonarea si formarea unei echipe proprii si dezvoltarii unei cariere prin managementul acestei echipe.
-NEGOCIERE si CONSULTANTA cu firmele din zona de resedinta.

CERINTE

-Dorinta de realizare a unui venit pasiv care sa duca la Independenta Financiara.
- Spirit de echipa si personalitate dinamica

Cautam doar persoane motivate cu scopuri si carora le plac provocarile.
Persoane comunicative, ambitioase, perseverente
responsabile,dornice sa cistige bani si mai ales de a forma echipe .

BENEFICII OFERITE

-Venit pasiv (venit pentru care nu mai trebuie sa muncesti) de mii de euro lunar intr-o perioada rezonabila de timp.
-Instruire gratuita
-CARIERA bazata pe performanta
-Comisioane de echipa

-Posibilitati de cistig intre 50 si 2000 de euro (veti fi platiti in functie de eficienta si performanta)
--sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

-diversificare venit prin premii, excursii strainatate

- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale