Maistru agricol( Cermei/Arad)

Agribusinessjob Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Manipulează şi depozitează materialele într-un mod adecvat, pentru a se preveni deteriorarea sau pierderea acestora .
 Supravegheaza direct o echipa de lucratori agricoli (tractoristi si mecanici agricoli) in munca acestora pe camp si la tratamentele culturilor;
 Administreaza mana de lucru si instruieste echipa de lucru;
 Urmareste planificarea operatiilor stabilite de catre superiorii sai si controleaza calitatea si productivitatea lucrului executat;
 Ajuta la logistica transportului de personal si de materii prime de la si catre camp;
 Inregistreaza toate operatiile si bunurilor consummate, conform specificatiilor interne.
 În funcţie de activitatea curentă a unităţii, salariatul va îndeplini orice alte sarcini dispuse de către conducere, în legătură cu atribuţiile principale şi în funcţie de competenţele sale profesionale.

CERINTE

 Minim 5 ani experienta in domeniu;
 Studii medii/scoala profesionala;
 Permis conducere categoria B;
 Persoana serioasa, responsabila;
 Atentie la detalii si abilitati de organizare.

Agribusinessjob, agentie de recrutare specializata in agricultura
www.agribusinesjob.com
Contact aplicatii cv@agribusinessjob.com