Lucrator logistica - Arad

SC Veo Worldwide Services SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

In calitate de Lucrator logistica, principalele tale responsabilitati vor fi:

- Etichetarea produselor conform indicatiilor si regulilor stabilite de superiorul ierarhic ;
- Receptionarea si verificarea cantitativa si calitativa a produselor ;
- Depozitarea produselor conform indicatiilor primite ;
- Respectarea regulilor de curatenie si de igiena aferente locatiei.

CERINTE

Cautam o persoana dinamica, serioasa si responsabila pentru a se alatura echipei din magazinul nostru din Arad.

Pentru a reusi in aceasta misiune este nevoie de :

- Experienta in domeniu - reprezinta un avantaj ;
- Viteza si acuratete in executie ;
- Capacitate de multitasking ;
- Conditie fizica buna si disponibilitate pentru activitati repetitive;
- Flexibilitate si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

-Formare in cadrul societatii;
-Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes;
-Pachet salarial atractiv.

VEO Worldwide Services este o companie fondată în anul 2006, care furnizează servicii de consultanţă Business to Business, cu peste 450 de angajaţi, 8 ani de experienţă în România şi o creştere anuală de 70% în ultimii 4 ani. Activitatea noastră acoperă o arie largă de domenii în care activează clienţii noştri: COMERŢ INTERNAȚIONAL, IT, FINANŢE, RESURSE UMANE. Suntem o companie de consultanţă cu experienţă şi expertiză internaţională. Tot ceea ce facem în VEO, realizăm cu pasiune şi implicare, iar acest lucru s-a reflectat în cursul celor 8 ani de activitate în cifre şi prin creştere continuă. În VEO poţi evolua, îţi oferim posibilitatea de a te dezvolta, îţi propunem lucruri noi şi provocări, zi de zi! Încurajăm spiritul antreprenorial, diversitatea, transparenţa, originalitatea şi munca în echipă. Oferim training-uri la nivel internaţional în domenii multidisciplinare, spirijin şi continuitate în carieră. Dacă îţi doreşti un angajament pe termen lung cu un lider al pieţei, care le oferă clienţilor calitate şi profesionalism, te invitam sa ne cunoastem si sa vorbim despre cariera ta!