Key Account Capsio

GLOBAL RESEARCH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promoveaza produsele unice Capsio la farmacii, magazine naturiste, medici.
Intocmeste rapoarte periodice aspra situatiei zonei.
Comunica permanent cu clientii in numele firmei.

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari
Experienta in promovare si vanzare in farmaceutice si produse naturiste este un plus
Spirit antreprenorial si dorinta de a reusi.

BENEFICII OFERITE

Sistem de bonificare specific industriei trimestrial

Global Research SRLeste o companieprivate infiintata in 2002 cu obiect principal de activitate "cercetarea - dezvoltarea in domeniulstiinţelorfizicesinaturale".
Printreclientiinostrii se numarasocietaticomercialesi institute de cercetare&dezvoltare de prestigiu, cum ar fi: Lisa Draxlmeier - Pitesti, IMUC FPB - Bucuresti, INC-DTCI ICSI - Rm.Valcea, INCDTIM ClujNapoca, INCDFLPR Magurele, IMSAT - Rm.Valcea, CNE-PROD Cernavoda, Procel S.A - Rm. Valcea, Mecro System - Bucureşti, UTI Systems S.A –Bucuresti,Universitatea de Stiinte Pitesti siUniversitatea de Farmacie Craiova.
Folosind experienta romaneasca, acumulata si certificata prin multiple medalii, Global Research a folosit apa cea mai pura, apa saracita in deuteriu, a adaugat experienta si cercetarea proprie in extrasul de ardei iute, capsicum si alte uleiuri esentiale din flora romaneasca spontana si a rezultat un produs unic, originalCAPSIO. Dispozitivele medicale din gama Capsio sunt destinate ameliorarii simptomatologiei specifice din rinita, sinuzita, migrena, raceala sau otita.