Kereskedelmi képviselő

S.C. Marton Genetics SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Feladatok:
• A vállalat értékesítési és marketing feladatainak megvalósítása az adott értékesítési régióban
• Eladási célszámok teljesítése
• Tartós vevőkapcsolatok kialakítása
• Termékportfólió menedzselése

CERINTE

Elvárások:
• Felsőfokú agrár végzettség
• Input anyagok értékesítésben szerzett tapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ( Word, Excel, Power Point )
• Jó kapcsolatteremtő és szervezőkészség
• Határozott, proaktív személyiség
• Román és magyar nyelvismeret írásban és szóban
Előnyök:
• Vetőmagok értékesítésében szerzett tapasztalat
• Angol nyelvismeret szóban és írásban

BENEFICII OFERITE

Amit kínálunk:
• Főállás kedvező alapbérrel
• Teljesítményarányos bónusz
• Cégautó, telekom eszközök
• Költségtérítés

Societatea noastrǎ comercializeazǎ seminţe de cereale pǎioase, porumb, rapiţa, floarea soarelui pe piaţa romaneasca, deja de 10 ani. În echipa noastrǎ dinamicǎ, tinereascǎ cǎutǎm reprezentant comercial pentru judeţele Arad/Timisoara.
Primul hibrid de porumb al Europei a fost elaborat la Martonvásár in anul 1953. Seminţele comercializate şi produse de Marton Genetics poartǎ cu drept denumirea acestui institut cu renume internaţional.