Inginer/ tehnician calitate proces

Clarismart Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

- Asigura conformitatea proceselor, a produselor interne si a specificatiilor de la clienti
- Asigura aplicarea corecta a documentatiei de calitate ( fise, inregistrari, planuri de control pentru solicitarile clientilor si ale sistemului de management al calitatii
- Monitorizarea activitatile de masurare, analiza , imbunatatire a proceselor si produselor vandute clientilor

CERINTE

- Studii tehnice
- 2-3 ani experienta in domeniul calitatii de proces
- Abilitati de masurare si control
- Cunosterea proceselor mecanice, termice
- Capacitatea de a citi si interpreta desenele componentelor
- Cunostinte de CPCPK
- Limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv ( bazat pe performanta ) si bonusuri
- Oportunitati de dezvoltare a carierei
- Mediu de lucru dinamic si modern intr- un grup la nivel mondial.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de personal