INGINER PROIECTANT INSTALATII / INSTALATOR

SC KOV SCHUTZ 2008 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- proiectarea diverselor instalatii pentru constructii conform standardelor.
- elaborarea solutiilor tehnice de proiectare instalatii.
- elaborarea documentatiilor de proiectare pe faze de proiectare (SF, PTh-DE, DTAC).
- urmarirea executarii lucrarii pe santier/ lucrari de service-mentenata.
- implementarea in proiect a eventualelor modificari aparute in faza de executie.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
- inginer proaspat absolvent facultate tehnica.
- cunostinte PC: Microsoft Office, Autocad 2D. - absolvent al Universitatii Tehnice - Instalatii pentru constructii.
- atentie, perspicacitate, constiinciozitate, seriozitate. - abilitati de analiza si sinteza. - capacitate de intelegere, abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
- se ofera un mediu de lucru profesionist.
- oportunitatea contributiei in proiecte de anvergura.
- posibilitatea efectuarii unor cursuri de specializare in tara/strainatate.
DESCRIEREA COMPANIEI:
Firma noastra ofera servicii complete de proiectare, consultanţă, executie, mentenanta pentru diverse instalaţii pentru domeniile rezidential, industrial.

Societate comerciala privata, cu experienta in domeniul proiectarii instalatiilor pentru constructii angajeaza absolvent de facultate tehnica sau inginer cu experienta pentru postul de inginer proiectant.