Inginer proces calitate

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clarismart Consulting angajeaza pentru companie multinationala din Lugoj, o persoana pentru postul de Inginer proces calitate.

Descrierea postului:

- Asigura conformitatea proceselor, a produselor interne si a specificatiilor de la clienti
- Realizeaza activitati PFMEA
- Asigura aplicarea corecta a documentatiei de calitate ( fise, inregistrari, planuri de control pentru solicitarile clientilor si ale sistemului de management al calitatii)
- Monitorizarea activitatile de masurare, analiza , imbunatatire a proceselor si produselor catre clienti
- Raspunde de PPAP clienti
- Identifica neconformitatile, le analizeaza, propune actiuni corective si verifica rezolvarea reclamatiilor.

CERINTE

Candidatul ideal:

- Studii superioare( mecanica sau similar)
- Experienta in domeniul automotive
- Experienta in domeniul calitatii ca proces
- Experienta in PPAP
- Cunostinte de limba engleza nivel avansat
- Abilitati de lucru in echipa si de a lucra cu teremene limita

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu fix
- tichete de masa
- prime de sarbatori
- asigurari medicale
- transport asigurat