INGINER CALITATE

GDS Manufacturing Services SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea reclamatiilor de calitate din partea clientilor;
- ofera suport in rezolvarea problemelor de calitate derivate din probleme de furnizori;
- monitorizeaza si participa la imbunatatirea performantei proceselor interne de asamblare;
- participa la auditurile interne;
- ofera suport la monitorizarea si gestionarea produselor NC
- coordoneaza echipele de "problem solving"
- raporteaza intern si clientilor , statusul indicatorilor de performanta de calitate;

CERINTE

- bune aptitudini de comunicare si organizatorice;
- experienta anterioara intr-o activitate de calitate/productie , preferabil conexa industriei asamblarii electronice;
- studii superioare : electronica/automatica constituie avantaj;
- cunostinte de limba engleza obligatorii , limba italiana constituie avantaj;
- cunostinte avansate de operare PC , pachetul MS office;
- cunostinte relative de 5Why , 8D , Control Plan , FMEA

BENEFICII OFERITE

Oferim un loc de munca intr-o companie multinationala, orientare si instruire specifica, recompense in functie de performanta si oportunitati de dezvoltare profesionala.

DESCRIEREA FIRMEI

Productie monitoare LCD si placi electronice.