Inginer Automatist

Recrutam IT-isti

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si executarea de programe software pentru echipamente electrice, de control si instumentatie
- Verificarea fiselor tehnice de control a furnizorilor
- Asigurarea asistentei tehnice pentru punerea in aplicare a proiectelor realizate;
- Elaborarea de oferte tehnice si economice pentru produse diverse, care pot sa aiba la baza orice proiect realizabil in cadrul firmei angajatoare;
- Mentinerea clientilor traditionali si atragerea de noi clienti.

CERINTE

- Studii superioare tehnice: specialitatea electronica, automatic, calculatoare, informatica, cibernetica
- Minim 3 ani experienta intr-un post similar;
- Cunostinte MS Office;
- Experienta in utilizarea programare PLC Siemens, Rexroth sau Telemecanique ;
- Cunoaste de limba engleza; cunoasterea altor limbi straine poate constitui un avantaj: franceza sau germana;
- Posesor permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- mediu de lucru alaturi de profesionisti
- posibilitatea de invatare si dezvoltare profesionala

Companie specializata in recrutarea si selectia de IT- isti profesionisti.