SC GUTENBERG angajează designer grafică

GUTENBERG S.R..L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Design de layout grafic (afiș, pliant, catalog, reviste, broșuri etc.)
Creație generală de concepte, soluții grafice pentru diferite medii (print, reviste, etc.)
Design de produs

CERINTE

Creativitate, imaginație, ingeniozitate;
Cunoașterea a cel puțin unui program de Editare imagine: CorelDraw, InDesign, Photoshop, respectiv DTP;
Cunoștințe de pre-press, tipar, design, machetare necesare transpunerii propunerii de creație în documentul final;
Persoană creativă, pasionată de design și de creație grafică pe calculator;
Abilități de lucru în echipă;
Capacitate bună de organizare;
Capacitate de îmbunătățire permanentă a rezultatelor și abilităților tehnice.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de dezvoltare profesională;
Mediu de lucru plăcut

Pentru alte detalii vă rugăm să ne contactați la nr. de tel.: 0257 233.545, 0748.220.112
sau e-mail: info@gutenbergarad.ro

DESCRIEREA FIRMEI

tipografie