Grafician DTP

Tipografia Trinom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce vei face în echipa noastră?
- pregătirea lucrărilor de grafică computerizată
- tipărirea digitală a lucrărilor
- finalizare manuală

CERINTE

Dacă descrierea de mai jos te caracterizează şi ceea ce-ţi oferim sună atrăgător, asteptăm să aplici acestui post.
Eşti o fire interesată de tehnică
Ai o relaţie bună cu calculatoarele, te simţi stăpân pe orice aplicaţii IT cu care te întâlneşti, după câteva ore
Ai minim de experienţă în programele DTP (prelucrare grafică - Corel Draw, Photoshop)
Îţi place munca de echipă şi socializezi uşor cu oamenii
Ordinea din jurul tău te face să te simţi bine
Suporţi greu pe cei care nu au cei 7 ani de acasă, probabil din cauză că tu îi ai – toţi cei şapte!
Eşti deschis pentru a te dezvolta şi a creşte în domeniul în care lucrezi
Te caracterizează gândirea pozitiva orientată spre soluţii

BENEFICII OFERITE

Ce-ţi oferim noi?
Salariu fix
Bonificări
Instruire profesională
Plan de carieră

DESCRIEREA FIRMEI

Despre noi să vorbească alţii.
Noi suntem prezenţi pe piaţă ca, Tipografia Trinom, cu o echipă de oameni bine dispuşi şi devotaţi transformării ideilor clienţilor în cele mai bune materiale tipărite, din 1993.