Grafician

Business And Industrial Signs

Job expirat

RESPONSABILITATI

- executa comenzile de grafica de la departamentul de vanzari sau de la coordonatorul de productie;
- verifica, pregateste fisierele primite de la colaboratori si clienti si le trimite catre productie;
- participa activ alaturi de ceilalti membri ai echipei la diverse proiecte de productie publicitara;

CERINTE

- minim studii medii;
- cunostinte avansate de Corel Draw(obligatoriu), Photoshop;
- respectarea termenelor limita;
- foarte mare atentie la detalii;
- indemanarea practica si manualitate;
- experienta de lucru in echipa;
- capacitatea de a asimila rapid cunostinte noi;

BENEFICII OFERITE

- castiguri in functie de performanta;
- mediu de lucru profesionist;
- posibilitate de dezvoltare profesionala, specifica locului de munca;

Firma de productie publicitara si distributie de materiale si vanzari de echipamente,
producem: printuri digitale indoor, printuri outdoor de mari dimensiuni si elemente de semnalistica indoor si outdoor standardizate sau atipice: panouri, casete luminoase, litere volumetrice, sisteme de afisaj. Sisteme expozitionale, obiecte promotionale, gravuri, stampile de firma si industriale, personalizari si customizari auto, etc.
Vindem din stoc si la comanda: folii autoadezive, folii decorative, folii pentru decorari auto, folii de transfer termic, prese si accesorii.