Gestionar piese schimb auto

Sc Verbita Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Identifica reperele si lanseaza comenzile de piese;
-Gestioneaza corect stocurile de marfa;
-Receptioneaza marfa conform facturilor/avizelor si sesizeaza in scris neregulile constatate;
-Intocmeste avizele de insotire pentru marfa trimisa in garantie si retur comercial catre furnizori.

CERINTE

-Cunostinte PC;
-Cunostinte piese auto;
-Experienta in domeniul achizitiilor;
-Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

-Salar atractiv + bonuri de masa
-Lucru intr-o echipa bine organizata;
-Mediu de lucru profesionist.

Companie specializata in comercializarea de autovehicule Dacia, Renault, Nissan fiind concesionar Dacia si Renault din judetul Arad. Alte activitati derulate de companie sunt cele legate de partea de service auto, garantie si post garantie, comercializarea piese auto de origine, cat si activitatea de taximetrie, rentacar, leasing, broker asigurari.