Electromecanic, automatizari - Caterpillar

Eneria SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Repară şi întreţine motoarele industriale şi grupurile electrogene Caterpillar şi Perkins aflate in zona alocată
- Întocmeşte rapoarte de intervenţie după executarea fiecărei misiuni de lucru
- Realizează raportările lunare pentru justificarea timpului de lucru
- Participă la cursurile de specializare
- Participă la reuniunile departamentului service

CERINTE

- Studii de specialitate în domeniile electromecanic sau mecanic
- Experienţă de minim 1 an în domeniul mecanic (reparaţii si intretinere motoare industriale)
- Experienţa în reparaţia si intretinerea de grupuri electrogene constituie un avantaj
- Cunoştinţe bune de electrică
- Cunoştinţe PC (Excel, Internet)
- Cunoştinţe soft diagnoză – reprezintă avantaj
- Limba engleză - nivel mediu
- Permis de conducere –categoria B

Calităţi:

- Ascultare activă şi comunicare;
- Rigurozitate;
- Disponibilitate la deplasări şi lucru în condiţii dificile.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Cadru de lucru dinamic si profesionist;
- Posibilitatea formarii profesionale in concordanta cu noutatile din domeniu.

DEALER AUTORIZAT DIN 1992 IN ROMANIA AL MOTOARELOR SI GRUPURILOR ELECTROGENE CATERPILLAR. COMPANIE CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN.