Dispecer Transporturi Arad

SC NISTOR TRANS COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- Organizeaza, conduce si controleaza activitatea de transport intern / international din compartimentul pe care il gestioneaza ( Sprintere / Camionete / Camioane de mare tonaj )
- Sa cunoasca in orice moment pozitia si programul masinilor pe care le coordoneaza
- Sa cunoasca in orice moment situatia soferilor din compartimentele pe care le gestioneaza
- Sa preia si sa accepte comenzile de transport primite
- Sa coordoneze soferii in vederea efectuarii curselor in timpul cel mai scurt si cu cheltuieli minime
- Sa cunoasca legile de transport in vigoare
- Sa tina o legatura stransa cu clientii/colaboratorii
- Sa mentina o buna colaborare cu clientii existenti si sa extinda portofoliul

CERINTE

Experienta pe functia de Dispecer / Coordonator transport / Expeditor International minim un an
Dorinta de munca debordanta, fire harnica, muncitoare si descurcareata, implicare si entuziasm

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant,bonusuri in functie de performante, telefon de serviciu

Ne-am inceput activitatea in anul 2010 cu un singur mijloc de transport si in scurt timp prin munca si perseverenta, am devenit un leader pe piata transporturilor din Romania.
De atunci, ne specializam continuu in organizarea transporturilor rutiere de marfuri, nationale cat si internationale.
Intreaga gama a serviciilor pe care le oferim are la baza o echipa inalt calificata, calitate inalta a serviciilor si si preturi competitive.
NTC opereaza 365 zile din an si 24 de ore pe zi, asigurand timpi de raspuns imediat la solicitarile clientilor.
Profesionalismul nostru are la baza cunostintele pe care le avem in domeniu, experienta dar si flexibilitatea de care dam dovada atunci cand cautam o solutie pentru clientii nostrii.