Dispecer taxi

Sc Verbita Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Foloseste in conditii optime aparatura din dotare;
Respecta normele de protectia muncii;
Anunta superiorul ierarhic despre defectiunile sau problemele aparute la aparatura din dotare.

CERINTE

Inteligenta (generala, tehnica);
Capacitate organizatorica si de intelegere a fenomenelor;
Capacitate de analiza si discernamant;
Exprimare concise si dictie clara;
Putere de convingere;
Disponibilitate de a lucra in conditii de stres;
Disciplina si punctualitate.

BENEFICII OFERITE

Salar fix + bonuri;
Lucru intr-o echipa bine organizata;
Mediu de lucru profesionist.

Companie specializata in comercializarea de autovehicule Dacia, Renault, Nissan fiind concesionar Dacia si Renault din judetul Arad. Alte activitati derulate de companie sunt cele legate de partea de service auto, garantie si post garantie, comercializarea piese auto de origine, cat si activitatea de taximetrie, rentacar, leasing, broker asigurari.