Cotrolor calitate-ARAD

SC HR 4 ALL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- controlul reperelor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru)
- respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate
- retusarea componentelor care prezinta defecte
- informarea superiorului direct (sefului de schimb/tehnicianului) cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control
- intocmirea de rapoarte de lucru

CERINTE

Studii medii – studii in domeniul tehnic reprezinta avantaj;
Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;
Atentia concentrata si distributiva bine dezvoltate;
Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida.
Disponibilitate pentru program 2 schimburi;
Flexibilitate si adaptabilitate la medii de lucru variate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- transport asigurat
- sporuri salariale
- prime in functie de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Firma de recrutare si plasare forta de munca