Controlor trafic(transport persoane) locatia Arad

Sc Tabita Tour Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-efectueaza controlul soferilor care opereaza pe cursele internationale urmarind urmatoarele : sa nu existe situatii de calatori fara bilet, sa nu se transporte obiecte interzise, soferii sa poarte tinuta specifica Tabita Tour, respectarea graficului de circulatie s.a
- intocmeste zilnic fisa de control pentru masinile controlate
-prezinta superiorilor ierarhici rapoarte de activitate cu privire la neregulile constatate si solutii de imbunatatire
-propune sanctiuni pentru nerespectarea procedurilor si normelor interne
-gestionarea parcului auto de la Arad

CERINTE

Candidatul ideal :
-studii medii/superioare(reprezinta un avantaj)
-persoana tanara, flexibila
-experienta pe un post similar de controlor trafic/coordonator transport reprezinta un avantaj
- domiciliul in Arad
-permis de conducere categoria B
-disponibilitate la program de noapte

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-mediu de lucru dinamic
-posibilitatea avansarii in cariera
-pachet salarial atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Transport intern si international