CONTABIL

TECNOIMP.RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea contabilitatii financiare

Urmarire furnizori, clienti, banci, efectuare de plati, relatia cu institiutiile statului

Tine evidenta si arhiveaza contractele comerciale cu partenerii companiei;

Introducere documente in programul de contabilitate - pana la nivel de balanta, precum si partea de salarizare a unei societati

CERINTE

Studii superioare si experienta in domeniu financiar contabil

-- Cunostinte foarte bune de operare PC - MS Office;
- Foarte buna capacitate de analiza, sinteza, interpretare;
- Perseverent, ordonat, organizat, corect, tenace si motivat de rezultat;
- Bune capacitati de comunicare verbala si scrisa;
- Personalitate dinamica si flexibila, capacitate de invatare rapida si de comunicare;
- Cunoasterea programului de contabilitate WIN MENTOR reprezinta un avantaj.
Cursul de inspector de resurse umane efectuat constituie deasemenea un avantaj.

Cunoasterea limbii italiene constituie deasemenea un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salar motivant.

DESCRIEREA FIRMEI

balastiera