CONSULTANT VANZARI SI CASIERA - OPORTUNITATE IN MAGAZINUL DOMO DIN ARAD

Domo Retail SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consultant vanzari
Identificarea si satisfacerea nevoilor clientilor, fidelizarea acestora, atingerea si depasirea targetului de vanzari;
Sa maximizeze vanzarile prin fructificarea tuturor oportunitatilor;
Sa cunoasca produsele si promotiile desfasurate de firma;
Sa asigure actualizarea materialelr promotionale conform standardelor companiei

Casiera
-Intocmirea facturilor si incasarea banilor
-Sa intocmesca toate documentele pentru produsele vandute, sa predea cu aceasta toate accesoriile, documentatia si certificatele de garantie care insotesc produsul respectiv;
-Sa tina evidenta zilnica a Registrului de casa;
-Sa cunoasca conditiile de creditare si sa ofere clientilor informatiile solicitate

CERINTE

Studii medii/ superioare absolvite/ in curs;
Abilitati de comunicare deosebite;
Orientare catre client;
Abilitati organizatorice si de planificare;
Orientare spre obtinerea de rezultate si eficienta;
Dinamism, energie, perseverenta;
Personalitate deschisa - sa relationeze usor cu potentialii clienti;
Cunostinte operare calculator;
Cunostinte Limba Engleza (nivel mediu).

Casiera
-Obiectivitate
-Atentie la detalii
-Munca in echipa
-Comunicare
-Integritate
-Orientare catre relatia cu clienti
-Cunostinte operare calculator
-Studii medii - preferabil contabilitate

BENEFICII OFERITE

salariu fix, comision din vanzari, bonuri de masa, mediu de lucru competitiv si dinamic.

DESCRIEREA FIRMEI

Vrei sa faci parte din echipa Domo?

Suntem o companie cu potential dovedit, unul dintre cei mai puternici retaileri de electronice, electrocasnice, IT si telecom din piata romaneasca.

In filozofie, DOMO inseamna ca avem un set de valori pe care nu le-am incalcat niciodata - respectul fata de cuvantul dat, parteneriatul, perseverenta si seriozitatea.

Vrem sa fim perceputi ca unul din cei mai onesti si de incredere parteneri din mediul de angajatori, iar angajatii nostri sa ne vada ca cei mai apropiati de nevoile lor si sa ne prefere pentru oportunitatile reale de cariera, pentru mediul tanar si dinamic in care isi pot desfasura activitatea.

Nu ezita si aplica acum!
Oportunitatile cresc odata cu oamenii!