Consilier credite/Agent vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Bune aptitudini si experienta in vanzari, perseverenta, meticulozitate, spirit de echipa;
-Minim 6 luni experienta in vanzari directe servicii financiare (avantaj);
-Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate, planificare si organizare, adaptabilitate, comunicare, negociere, relationare;
-Persoana dinamica, activa, cu o gandire pozitiva, personalitate deschisa;
-Dorinta de a invata si asimila lucruri noi cat mai eficient/rapid;
-Perseverent, sociabil, serios, punctual;
-Dorinta de afirmare intr-un domeniu atractiv si intr-o cariera de Vanzari/Management/Banking;
-Orientare catre clienti si rezultate;
-Responsabilitate, constiinciozitate;
-Rezistenta la stres, optimism, disponibilitate la program prelungit;
-Cunostinte de operare PC; cunostinte Microsoft Office;
-Cunoasterea limbii engleze (avantaj);
-Aspect si comportament business.

CERINTE

- Asigura eficienta activitatilor, monitorizeaza propriile rezultate zilnice/saptamanale/lunare in scopul atingerii obiectivelor stabilite;
-Consiliaza clientii in ceea ce priveste serviciile de creditare solicitate;
-Mentinerea si imbunatatirea relatiilor cu clientii;
-Raporteaza zilnic, coordonatorului direct, rezultatele activitatii proprii;
-Promoveaza si mentine imaginea companiei la un nivel inalt de profesionalism.

BENEFICII OFERITE

- angajare cu contract de munca, salariu fix si tichete de masa; bonusuri consistente in functie de realizari;
- programe de dezvoltare profesionala si personala;
- posibilitatea promovarii in sistem.
Compania pentru care se fac angajarile are traditie pe piata, avand actionari straini de renume in sud-estul Europei, si ofera solutii de finantare flexibile, rapide si accesibile clientilor persoane fizice.