Assistent manager

Luca print arena

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile tale includ:

- preluarea comenzilor telefonic si prin e-mail
- procesarea comenzilor venite din magazinul online
- intocmirea fisleor de productie
- urmarirea statusului comenzilor
- comunicarea termenelor de livrare catre clienti
- evidenta stocului materiei prime si a marfurilor finite
- mentinerea contactului direct cu clientii prin telefon si e-mail
- urmariea platilor si incasarilor
- oferirea de informatii cu privire la ofertele actuale si produsele aflate la promotie

CERINTE

Esti in cautarea unui job? Normal, doar de aceea te afli pe acest portal. Iata ce cautam noi:

- o persoana comunicativa, cu spirit de echipa si initiativa
- o minte deschisa si pregatita pentru noi provocari
- o fire energica, ordonata, punctuala si biiiiiiine organizata.

Cam ce ar trebui sa stii:

- contabilitate primara
- task management
- utilizare PC nivel avansat
- ultilizarea pachetului MS Office
- intocmirea AWB pentru expeditii

Luca print arena este o tipografie specializata in productia de materiale tipizate si tipar digital.