Asistent Vanzari ARAD

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

EBC Interim recruteaza un ASISTENT VANZARI pentru unul din clientii sai, un important producator de cosmetice naturale/vegetale, prezent in peste 80 de tari.

Activitatea se desfasoara in unul din magazinele din ARAD.

Responsabilitati:
- Ofera informatii clientilor cu privire la produsele comercializate;
- Consiliaza clientii cu privire la alegerea celor mai potrivite produse cosmetice;
- Promoveaza produsele si ofertele din cadrul magazinului;
- Vanzarea produselor.

CERINTE

- Experienta in vanzari/relatii cu clientii - reprezinta un avantaj;
- Abilitati de comunicare si consiliere a clientilor;
- Persoana dinamica, atenta la detalii si responsabila.

Experienta in vanzarea produselor cosmetice reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonuri de masa
- Bonusuri lunare garantate

EBC INTERIM este o companie internationala în domeniul recrutării, selecţiei, plasarii şi gestiunii de personal.

EBC INTERIM este in Romania din 2009 si a fost infiintata cu scopul de a oferi pe piaţa românească dar si cea externa, servicii de cea mai bună calitate în domeniile recrutarii de personal si a muncii temporare.

Astfel, prin calitatea serviciilor si a expertizei echipei sale, EBC INTERIM garanteaza derularea unui parteneriat cu societatile client la standardele impuse de acestea.

EBC INTERIM isi propune sa fie si sa ramana ” PARTENERUL DUMNEAVOASTRA IN RESURSE UMANE”