Asistent medical Centru de remodelare si ingrijire corporala EDA Beauty

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- diagnosticare corporala/faciala si stabilirea schemei de tratament
- urmarea procedurilor de infrumusetare, clasice si cu aparatura de ultima generatie
- supravegherea tratamentului
- vanzarea de servicii si produse in cadrul centrului
- posibilitatea de perfectionare
- program de lucru flexibil
- indeplinirea sarcinilor conform fisei postului
- participarea la evenimentele organizate de centru ( targuri/ expoziti/ training-uri)

CERINTE

- studii: Autorizație de liberă practică Asistent Medical / Scoală post liceală / Studii superioare în domeniu
- spirit de echipa, atitudine deschisa si pozitiva, abilitati bune de comunicare
- seriozitate si flexibilitate
- cunoașterea limbii engleze - obligatoriu
- abilitati de promovare si vanzare produse si servicii
- abilitati de negociere
- deschidere spre client
- capacitatea de a invata lucruri noi si deschidere spre imbunatatirea permanenta a rezultatelor

BENEFICII OFERITE

Beneficiile vor fi discutate în urma interviului.