Asistent manager

Effetre

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea activităţilor administrative;
- Asigurarea protocolului în cadrul întâlnirilor, în conformitate cu cerinţele zilnice;
- Preluarea, înregistrarea, distribuirea la compartimentele implicate, îndosariere şi arhivarea corespondenţei şi a mesajelor primite din partea partenerilor, clienţilor şi a celorlalţi angajaţi;
- Redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Asigurarea transmiterii documentelor prin postă, fax, e-mail;
- Actualizarea bazei de date documente;
- Elaborarea şi redactarea documentelor şi situaţiilor cerute de management;
- Posibilitatea implicării în activităţi de resurse umane (recrutare de personal)

CERINTE

- Cunoştinţe de contabilitate primară;
- Cunoaşterea limbilor engleză şi italiană (scris/citit/vorbit), nivel avansat. Limba germană şi/ sau franceză reprezintă un avantaj;
- Bune cunoştinţe ale pachetului MS Office (word, excel, power point);
- Bune abilităţi de comunicare (atât scrisă cât şi verbală);
- Persoană atentă la detalii, serioasă şi flexibilă.

BENEFICII OFERITE

Oferim oportunitatea dezvoltării profesionale în industria aeronautică. Alte detalii se vor discuta la interviu. Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Compania are ca domeniu de activitate realizarea de procese post turnare pentru piese destinate sectoarelor de energie şi aeronautică.