Area Sales Supervisor jud.BIHOR si ARAD

SC ZAREA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam o persoana pentru pozitia de Area Sales Supervisor pentru judetele BIHOR si ARAD. Va avea urmatoarele responsabilitati:
- Indeplinirea obiectivelor valorice si de distributie numerica/ponderata stabilite la nivelul zonei coordonate;
- Implementarea si solutionarea situatiilor cu impact asupra eficientei rezultatelor de vanzari;
- Identificarea oportunitatilor de dezvoltare a relatiilor de parteneriat din cadrul zonei coordonate;
- Organizarea, implementarea si monitorizarea in cadrul zonei coordonate a proiectelor de marketing si trademarketing pentru brand-urile companiei;
- Planificarea si organizarea de activitati, initiative sau proiecte dedicate management-ului partenerilor din cadrul zonei coordonate;
- Colaborare si relatie permanenta de comunicare cu toate departamentele implicate in a asigura partenerilor cel mai bun suport pentru realizarea obiectivelor de vanzare, mercantizare si livrare;
- Respectarea politicilor, procedurile si standardelor profesionale de lucru stabilite la nivelul companiei

CERINTE

Competente:
 Leadership
 Negociere
 Planificare si organizare
 Abilitati decizionale
 Gandire analitica si rezolvare de probleme
Atitudine:
 Seriozitate, responsabilitate si implicare
 Initiativa
 Dinamism si flexibilitate
Experienta:
 Absolvent Studii superioare
 Experienta min 4 ani domeniul vanzarii (de preferat in bauturi sau FMCG)
 Cunostinte solide ale caracteristicilor pietei locale
 Cunostinte MS Office + Permis de conducere categoria B

Cautam o persoana cu domiciliul stabil in orasele ORADEA SAU ARAD

DOAR APLICATIILE CE INDEPLINESC CONDITIILE SOLICITATE VOR FI LUATE IN CONSIDERARE!

BENEFICII OFERITE

Bonus din vanzari, masina si telefon de serviciu, tichete de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Company member of Schloss Wachenheim Group, Germany.
The leading world-wide company on sparkling wines production.