Angajez Medic Veterinar

SC AGEOVET TREAT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Absolvent/a al Facultatii de Medicina Veterinara cu experienta minima de 2-3 ani intr-un cabinet sau clinica veterinara, angajat sau practician.
-Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana sociabila, cu abilitati de comunicare, flexibilitate si aspect profesional.
-Program de lucru: 8h/zi
-Spirit de initiativa, convingator si devotat muncii in echipa

CERINTE

-capacitatea de a lucra intr-o echipa tanara.
-capacitatea de a diagnostica si prescrie tratamente corespunzatoare.
-manopera si interventii chirurgicale.
-sociabil si comunicativ.
-recomandarea de produse si vanzarea dietelor veterinare.
-prezentarea clientilor serviciile oferite de clinica.
-stabileste necesarul de medicamente, accesorii, consumabile si echipamente din clinica.
-preia cazurile generale sau urgentele si le solutioneaza.

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara.
- contract de munca.
- salariu atractiv cu posibilitati de marire.
- bonusuri si prime sarbatori.
- lucrul cu echipamente moderne de ultima generatie.
- salariu atractiv cu plata la timp intr-o transa sau doua.
- 2 week-end-uri pe luna libere.

In clinica Love4Animals este binevenit orice pacient, deoarece noi ne dam silinta pentru a oferi toata atentia, grija si cunostintele profesionale. Astfel puteti beneficia de o larga gama de servicii veterinare, de la consulatatii de specialitate, tratamente, analize, in terventii chirurgicale complexe, ecografii, etc.
Recomandam vizite, cel putin anuale la clinica pentru prevenirea problemelor de sanatate care pot aparea in viata companionului dumneavoastra.