Angajare OPTOMETRIST

Maxquality Tipo Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Optica UNIC EST OPTIC cu o vechime de peste 4 ani in domeniul opticii mobile,angajeaza pentru echipa din zona MURESULUI,optometrist cu minimul un an de experienta in domeniu.Accept program intreg, 4 zile pe saptamana sau part time 2 zile pe saptamana .Actiunile se vor desfasura in vecinatatea judetului MURES.Se ofera salariu la zi(in functie de modul de colaborare ales),bonus vanzare si diurna.Detalii la tel 0725505201 sau pe mail lica_daniel@yahoo.com

CERINTE

Seriozitate si cunostinta in domeniu!!!

BENEFICII OFERITE

diurna