Angajare muncitori calificati si necalificati (constructii)

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L., firma specializata in domeniul constructiilor cladirilor rezidentiale si nerezidentiale, angajeaza in Arad muncitori calificati in domeniul lucrarilor de constructii (dulgheri, zidari si fierari) precum si muncitori necalificati.

CERINTE

Solicitam: harnicie, promptitudine in indeplinirea responsabilitatilor contractuale si onestitate.

Pentru informatii suplimentare, puteti apela si numărul de telefon 0743.438.815 .

BENEFICII OFERITE

Oferim: contract de munca cu salariu negociabil, program de lucru de luni pana vineri, un mediu de lucru dinamic si experimentat.

S.C. COZMA CONSTRUCT S.R.L. a fost înființată în anul 2005, fiind o firmă calificată în domeniul construcțiilor civile, industriale și agricole, precum și în închirierea și leasingul cu mașini și echipamente pentru construcții.