Angajam Tehnician Mecanic

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Von Consulting angajeaza Tehnician Mecanic pentru clientul sau din Arad

Sarcinile si responsabilitatile unui tehnician mecanic montator se concentreaza in principal pe asamblarea mecanica, electrica si pneumatica a echipamentelor si dispozitivelor pentru liniile de asamblat caroserie din industria auto.

CERINTE

- Cunostine mecanice, electrice si/sau pneumatice;
- Experienta 1-2 ani;
- Cunostine de baza limba engleza si/sau germana;
- Disponibilitate pentru deplasare in strainatate;
- Atitudine flexibila;
- Familiarizat cu citirea desenelor tehnice.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, bonuri de masa;
- Un mediu internațional de lucru flexibil;
- Un mediu de lucru propice dezvoltarii personale si profesionale;
- Majoritatea timpului activitatea se va desfasura in sediul companiei, dar vor exista oportunitati de deplasare in strainatate (cazare si diurna asigurate).

VON Consulting ofera servicii de recrutare personal, training, administrare si salarizare personal, leasing de personal.