ANGAJAM LOGISTICIAN GESTIUNE FLUX

Sc New Eclipsa Shoes SRl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura materiile prime si auxiliare necesare procesului de fabricatie
- Urmareste comenzile catre furnizori;
- Gestioneaza stocurile de materie prima;
- Intocmirea si verificarea documentatiei ,introducerea in calculator a datelor de gestiune
- Evidenta materialelor si eliberarea marfii
- contactul cu furnizorii pentru asigurarea cantitatii optime a bunurilor solicitate(achizitii)
- Operatiuni de import-export;
- Organizarea listelor de inventar din depozit;
- Coordonarea personalului cu sarcini în activitatea de logistică interna;
- planificarea si urmarirea comenzilor de productie
- administrarea relatiilor comerciale cu clientii si furnizorii externi

CERINTE

Cerinte:
- Studii medii / superioare
- Cunostinte operare PC, nivel mediu/avansat;
- Cunostinte limba italiana – nivel mediu/avansat;
- Capacitate de comunicare si lucru in echipa;
- Abilitati de planificare, organizare si comunicare
- Receptivitate la sarcini noi;
- Adaptabilitate;
-Meticulozitate si flexibilitate

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport.

DESCRIEREA FIRMEI

Fabrica de incaltaminte