Angajam Inginer Agricultor/Horticultor

Biotek Francoro Agriculture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
Efectuarea testelor cu produse fito-sanitare
- alegerea terenului potrivit,
- planificarea experimentelor,
- efectuarea tratamentelor fito,
- urmarirea experimentului,
- recoltare,
- intocmirea raportului la sfarsitul experimentului.

CERINTE

Cerinte
Studii superioare in domeniul agrar/holticultor.
Cunoasterea limbii engleze.
Cunostinte operare calculator.
Carnet de conducere Cat. B.

Constituie avantaj:
Studii superioare cu specializare in protectia plantelor.
Experienta in productia culturilor si protectia plantelor.
Resedinta in Arad sau in jud. Arad.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Salariu motivant.
Prima de merit in funcite de numarul experimentelor efectuate cu succes.
Daca este cazul, compania asigura locuinta in Arad.

Biotek Agriculture este o firmă Franceză, înfințat un punct de lucru și în Romania în luna ianuarie a acestui an. Ne ocupam cu testarea pesticidelor inainte de omologare.