Angajam Inginer/Tehnician cu sau fara experienta

Biotek Francoro Agriculture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitate Inginer :
Proiectarea si efectuarea testelor de eficacitate biologica a pesticidelor .
Responsabilitate Tehnician :
Este subordonat inginerului,se ocupa de partea tehnica a experimentelor.

CERINTE

Cerinte:
Diploma de licenta/Diploma de bacalaureat
Limba engleză-obligatoriu
Experienta in domeniul agricol sau in domeniul protectia plantelor constituie avantaj
Permis de conducere categoria B , C+E constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Salar motivant in functie de performanta .
Bonus la realizarea targetului .
Se asigura cazare si masa in timpul deplasarilor (daca este cazul).
Se asigura masina,telefon,laptop. .
Cv-urile se trimit la adresa de e-mail szilveszter.nagy@biotek-agriculture.ro

Compania Biotek Francoro Agriculture face parte din grupul de firme BIOTEK Agriculture din Franta. Domeniul de activitate este efectuarea testelor de eficacitate biologica a produselor pentru protectia plantelor si testarea soiurilor , cu o experienta de peste 20 ani .