Angajam extruzorist -operator mase plastice

SC POLY BAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conducerea procesului tehnologic / reglarea liniilor tehnologice in functie de programul de productie;
- realizarea interventiilor de remediere a defectiunilor, reglarea si repunerea in functiune a echipamentelor;
- verificarea şi înregistrarea caracteristicilor produsului şi a calităţii (conform unui Plan de control aprobat)

CERINTE

- calificare: operator mase plastice - extruzorist;
- experienta de minim 2 ani in activitatea de extrudare mase plastice ( ambalaje din polietilena ) si reglarea masinilor de prelucrare mase plastice
-experienta constituie un avantaj.
-persoane fara experienta se pot forma si la locul de munca
- simt tehnic dezvoltat; seriozitate; adaptabil la lucrul in echipa
- dispus pentru lucrul in schimburi si program rotativ.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv -stabilit in cursul interviului
-transport asigurat
-bonuri de masa + prime

DESCRIEREA FIRMEI

Companie producatoare de ambalaje din polietilena