AGENTI VANZARI TRACTOARE SI UTILAJE AGRICOLE

MASTER LUX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de vanzari se ocupa in principal cu prospectarea pietei, desfasurarea activitatii de merchandising, negocierea conditiilor de vanzare, derularea vanzarii de tractoare si utilaje agricole, asigurarea de servicii post - vanzare, monitorizarea clientilor, promovarea imaginii organizatiei.

CERINTE

permis de conducere min. B
experienta in vanzari (experienta in vanzari in domeniul tehnicii agricole constitue avantaj)
seriozitate, abilitati de comunicare, socializare, constiinciozitate
rezistenta la stres si program flexibil
posibilitatea de deplasare prin tara

BENEFICII OFERITE

salariu fix + bonusuri din vanzari;
telefon de serviciu;
autoturism de serviciu;
laptop

Infiintata in 2006, Master Lux este o societate cu capital privat strain ce are ca obiect de activitate comertul cu utilaje si tractoare agricole. Parteneri nostri sunt cei mai importanti producatori de masini si utilaje agricole din Europa de Vest, dar si din Uniunea Europeana: Uzina de Tractoare Belarus, Foton China, Chervona Zirka, Tad - Len, Metal-Fach, Ralomex etc.