Agent turism

BUSINESS JET

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conceperea, realizarea si promovarea programelor turistice
- pregatirea ofertelor comerciale
- pregatirea prezentarilor necesare pentru serviciile firmei
- particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potential beneficiar
- prospectarea pietei si dezvoltarea bazelor de date cu noi clienti
- logistica

CERINTE

- studii absolvent sau student
- experienta in domeniu minima
- limba straina: engleza, maghiara, germana
- abilitati de comunicare si prezentare
- tehnici de intocmire si prezentare a ofertelor
- orientare catre rezultatesi succes
- capacitate buna de organizare
- disponibilitate la schimbare

BENEFICII OFERITE

Salariu si motivatii salariale in functie de experienta si rezultate

Agentia de turism Business Jet, agent acreditat IATA si Neckermann va ofera:
- bilete avion cu plecare din aeroporturile Budapesta, Timisoara, Bucuresti
- sejururi la mare si la munte,
- circuite si excursii in cele mai frumoase orase ale lumii de pe continentele: Europa, Australia, America, Asia, Africa
- cazari in toate orasele lumii
- managementul stresului si wellness in statiuni de odihna si tratament
- transport cu autocare si microbuse in tara si strainatate
- rent a car
- asigurari