AGENT TURISM

SC BERENZ SPEDITION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Caut persoana cu experienta minim 2 ani in activitatea de turism/ticketing, cunostinte de limba maghiara constituie un avantaj

-persoana fara experienta in turism ,cu studii economice,marketing,cunostinte avansate limba engleza ,maghiara,dornic sa invete ,persoana stabila emotional,aspect ingrijit,pentru junior agent salar de baza net 1300 lei+alte facilitati!

Cunoastere sistem emitere bilete avion, experienta in vanzarea pachetelor turistice, persoana comunicativa, aspect ingrijit, dinamica, implicata ,cunostinte avansate limba engleza ,germana ,maghiara, cunostine avansate contabilitate primara si secretariat.

CERINTE

Minim liceul cu diploma de bac,cunostinte avansate de operare calculator,cunostinte avansate limba engleza ,cunoasterea limbii maghiare este un plus,cunoasterea legislatiei din domeniu turismului,dispus la deplasari externe.

BENEFICII OFERITE

salar motivant start 2000 lei net(pentru persoana cu vechime intr-o Agentie de turism cu atributii similare)

+bonuri de masa

+card de sanatate la Spital prival,

+in functie de performante bonus din vanzari

+participari gratuite in Info

+vacante reduse

+munca intr-un mediu curat,placut

DESCRIEREA FIRMEI

VIZITATI www.berenzspedition.ro