Agent Livrator

AROCHIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospecteaza clienti noi;
- viziteaza farmaciile din teritoriul alocat;
- promoveaza ofertele comerciale ale companiei;
- mentine si dezvolta relatiile cu partenerii de business la un nivel optim;
- realizeaza planul de vanzari si de incasari;
- realizeaza rapoartele de activitate in conformitate cu indicatorii solicitati;
- participa la sedintele periodice organizate de catre companie;
- asigura livrarea comenzilor.

CERINTE

- studii superioare finalizate;
- experienta in vanzari minim 3 ani, piata farma;
- cunoasterea pietei locale;
- abilitati de comunicare si relationare;
- abilitati calcul matematic;
- orientare catre client si catre rezultate;
- cunostinte operare PC - Word, Excel - nivel avansat;
- posesor permis de conducere categ. B minim 2 ani.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa;
- decontare transport;
- bonus din vanzari;
- salariu de baza atractiv.

Arochim SRL este unul din distribuitorii regionali de medicamente din Romania, activ in piata farma din anul 1994. Cu peste 30 de angajati si experienta in domeniu asigura aprovizionarea a peste 200 de clienti, atat in tara cat si in UE.