Agent imobiliar

Casa Ta Imobiliare

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cariere – Casa Ta
Post liber consultant imobiliar: 1
Localitatea: Arad

Angajam agent imobiliar / consultant

Avantaje:
- vizibilitatea si popularitatea agentiei Casa Ta
- practica indelungata de peste 10 ani in Arad
- mediu de lucru atractiv, placut
- comision atractiv

Atributii:
- Cercetarea si prospectarea pietei, preluare oferte noi, preluare cereri imobiliare
- Realizarea de vizite cu clientii, realizare inchirieri, vanzari-cumparari
- Inregistrarea ofertelor pe site, intretinerea portofoliului

Cerinte:
- cu sau fara experienta in domeniu
- orientare catre clienti si capacitatea de a gasi rapid solutii
- flexibilitate, stabilitate si spirit de echipa
- dedicare, onestitate si incredere
- aptitudini organizationale, aptitudini de comunicare, tehnici de negociere, cunostinte in imobiliare constituie un avantaj, dinamism, diplomatie, disciplina.
- Operare PC si alte dispozitive.

Pentru aplicare puteti trimite CV-ul cu poza
la adresa de e-mail casataar@yahoo.com
tel. contact 0742355940

CERINTE

masina personala

BENEFICII OFERITE

comision din vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie imobiliara