Agent colectare date

DeKassa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

DeKassa Romania cauta Persoane Fizice Autorizate (PFA) pentru colaborare in domeniul marketingului.
Localitate: Timisoara, Cluj, Craiova, Brasov, Oradea, Arad, Sibiu,Targu-Mures, Constanta

Daca te consideri o persoana dinamica, cu un simt al observatie bine dezvoltat si doresti sa castigi un venit suplimentar, atunci te invitam sa aplici pentru postul de agent colectare date.

Nu ai nevoie de experienta si nici nu trebuie sa aloci foarte mult timp. Tot ce trebuie sa faci este sa identifici magazine sau comercianti de articole de bucatarie & electrocasnice si sa ne trimiti informatiile acestora de contact: nume firma, persoana de contact, numar de telefon.

CERINTE

Pentru fiecare contact trimis, primesti un bonus.
De asemenea, daca unul dintre contactele trimise de tine se hotaraste sa ne trimita o comanda, iti oferim si un comision din valoare produselor comandate.

Daca te dovedesti un agent responsabil, atunci la sfarsit de luna iti decontam si abonamentul de transport.

BENEFICII OFERITE

Am reusit sa-ti atragem atentia?
Daca da, asteptam un mail de prezentare pe adresa: ioana.moldovan@dekassa.ro

Cum timpul petrecut impreuna cu prietenii si familia este extreme de important, DeKassa Romania incearca in permanenta sa ofere clientilor produse inovative prin care treburile casnice zilnice sa devina mai usoare, mai rapide si mai placute.

Descopera produsele noastre pe site-ul www.dekassa.ro