Planning Engineer pentru construirea Metroului din Riyadh, Interviu cu angajatorul in Iulie la Cluj-Napoca

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Planning Engineer pentru construirea Metroului din Riyadh
Tari : Arabia Saudita

Locatie : Riyadh
Pozitii disponibile: 3
Locul de munca: Companie Privata
Salariu : 14000 SAR net pe luna
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : asigurata de angajator,
• Costul transportului este suportat de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Calificare
• Cunostinte medii de limba engleza
• Experienta de minimum 3 ani pe aceasta pozitie, de preferat in cadrul Becthel si Aramco

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Cel mai important lucru de retinut este ca:

NU PERCEPEM COMISION

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.