Medic Specialist Pediatru ,Medic Specialist Chirurgie Plastica ,Medic Specialist Radiolog pentru o Clinica din Arabia Saudita

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conditiile de selectie:
• Trebuie sa aveti Diploma de Medic Specialist
• Experienta minimum 3 ani ca si Medic Specialist
• Cunostinte de limba Engleza nivel C2
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata

CERINTE

Pachet Salarial

• Se lucreaza pentru o clinica privata cu aparatura de ultima generatie si tehnici inovatoare de tratarea a pacientului
• Perioada contractului- 2 ani cu posibilitate de prelungire
• Salariul se va confirma dupa interviul cu angajatorul.
Medic Specialist Pediatru –salariul cuprins intre 4000-6666 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe.
Medic Specialist Chirurgie Plastica-–salariul cuprins intre 5333 -8000 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe.
Medic Specialist Radiolog-–salariul cuprins intre 5333 -8000 USD pe luna net/ in Arabia Saudita nu sunt taxe.
• Se lucreaza in medie 36 de ore pe saptamana
• Cazare asigurata si platita de angajator , cazarea este la 5 minute de mers pe jos de Clinica
• Asigurari sociale
• Asigurari medicale
• Transportul pana in Arabia Saudita platit de catre angajator
• Bilete de avion anuale platite de angajator
• Concediu anul platit

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.