Ingineri Arabia Saudita

Bin Hashan Recrutare

Job expirat

RESPONSABILITATI

BH Recrutare cauta ingineri cu experienta in domeniul electric si mecanic. Recrutam pentru partenerii nostri din Arabia Saudita si din tarile Golfului.

Posturile vacante sint :
- Inginer SSM (sanatate si securitate in munca)
- Inginer in procese de desalinizarea apei
- Inginer electric si cu experienta in utilizarea echipamentelor pneumatice
- Inginer electric automatizari
- Inginer mecanic de intretinere
- Iinginer mecanic

Ce oferim :
- Salariu atractiv : incepand cu 3200 EUR/luna, mai mult in functie de experienta
- Tickete de avion platite pentru candidat si sotia lui + 1 copil
- Asigurare medicala
- Cazare
- O luna de vacanta platita pe an

Conditii :
- Invatamant tehnic superior in domeniul specificat
- experienta profesionala relevanta in domeniul dorit (experienta in industria de petrol si gaz este acceptata)
- fluent in limba engleza

Va rugam sa trimiteti CV-urile in limba engleza la adresa: office@bh-recrutare.ro

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- Cazare

H Recrutare este o agentie de recrutare cu sediul in Romania, si filiale in Arabia Saudita si tarile Golfului. Ea se ocupa de recrutarea inginerilor specializati in diferite domenii.

Va putem oferi contracte cu companii internationale si organizatii prestigioase. Cu experienta indelungata in recrutare, oferim oportunitati excelente candidatilor europeeni pentru a isi dezvolta cariera, lucrand intr un mediu modern si dinamic.