FIZIOTERAPEUT,KINETOTERAPEUT Locație: Riyadh, Arabia Saudita INTERVIU PE SKYPE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locație: Riyadh

Poziții disponibile: 11
Locul de munca: Clinica de Reabilitare

Salariul NET pe luna : cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in funcție de experienta

Ce oferă Angajatorul:

Perioada contractului: 2 ani cu posibilitate de prelungire
Salariul cuprins intre 2000-2600 dolari pe luna in funcție de : In funcție de calificare, experienta si cursuri
Cazare gratuita
Transport de la cazare la locul de munca asigurata de angajator gratuit
Program de munca : 6 zile pe săptămâna, 48 de ore pe săptămâna
Concediu plătit de angajator 30 de zile pe an
Bilet de avion plătit de angajator
Un bilet de avion plătit anual pentru concediu, după completarea unui an de munca
Asigurare medicala
Asigurare de Viata plătita de angajator

CERINTE

Condiții de Recrutare:

Diploma de Licența si/sau Master specializarea Fizioterapie, KINETOTERAPIE
Experienta ceruta:
cel puțin 4 ani după absolvirea Masterului
cel puțin 6 ani după absolvirea Facultății
Experienta pe terapia ocupaționala constituie un avantaj
Cunostinte de limba engleza medie
Seriozitate si personalitate pentru locul de munca in tarile arabe

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.