ASISTENTI MEDICALI PENTRU UN SPITAL DIN AFGANISTAN

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatie : Baza Militara Nato din Afganistan

Pozitii Salarii
Normal Nurse 2100 dolari net/luna
Nurses (Emergency) 2600 dolari net/luna
Nurses (ICU) 2600 dolari net/luna

Cerinte :

Cunostiinte medii spre avansat de limba engleza
Experienta ca si Asistent Medical Generalist

CERINTE

Oferta:

- Perioada contractului: 12 luni
- Se lucreaza 4 luni, apoi 1 luna de zile concediu platit de catre angajator
- Asigurari medicale acoperite de angajator
- Asigurari in caz de accidente si catastrofe
- Uniforma asigurata de angajator

- Masa asigurata de angajator
- Cazare asigurata de angajator

- Bilet de avion platit de catre angajator pe toata durata contractului

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.