Asistenti Medicali pe sectia de NEONATOLOGIE TERAPIE INTENSIVA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Regiunea:
Locatia: Abu Dhabi
Our client is one of the fastest growing enterprises in the Emirates region and a model for organic growth, vertical integration, strategic diversification, quality assurance and corporate social responsibility. From a small one room clinic in 1973, they have evolved into an integrated healthcare company with a wide network of hospitals, medical centres, and pharmacies across the UAE. Over the years, they have earned reputation as a world-class medical institution synonymous with genuine care, concern and commitment. A new state of the art multi-specialty Maternity and Pediatrics Hospital will begin operations shortly in downtown Abu Dhabi. They are currently looking for a NICU RN Nurse.

Conditii de recrutare:

Experienta de minimum 2-3 ani pe sectia de neonatologie terapie intensiva
Cunostinte medii spre avansat de limba engleza scris si vorbit
Diploma de Asistent medical
Inregistrare la Oammr
Certificat de la OAMMR ca nu aveti abateri sau Sanctiuni- Certificate of Good Standing
Cursuri- certificat de absolvire a cursului BLS

CERINTE

Oferta de munca:
• Perioada contractului: 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire ,
• Salariul este intre 12 -14000 UAED = 2250 -2750€ luna, salariul va fi in functie de experienta fiecarui candidat
Salariul specificat este NET nefiind taxe in ABU DHABI
• Program de munca- se lucreaza 6 zile pe saptamana, in ture
• Asigurare medicala si de malpraxis
• Bilet de avion platit de catre angajator Romania- Abu Dhabi
• Bilet de avion platit de angajator – dupa 2 ani de zile de munca Abu Dhabi- Romania
• Asistenta in gasirea unei cazari
• Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 30 de zile + 2 zile concediu platit pentru a participa la conferinta CMEs
• Posibilitate de pregatire profesionala si cursuri
• Beneficii

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.