Cautam Operatori Montatori si Lacatusi Mecanici

IntegraHR

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam Operatori Montatori si Lacatusi Mecanici in Apahida (Cluj), pentru noul sediu de productie al companiei Damon Industrial Europe.

CERINTE

• Experienta in montaj sau pe un post de lacatus mecanic

BENEFICII OFERITE

Oferim:
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Bonuri de masa
• Transport decontat / asigurat
• Programe de instruire
• Spor pentru ore suplimentare conform legislatiei si contractului de munca

Programul de lucru este de 8 ore, intr-un singur schimb.

Trebuie sa stii ca Integra HR este o altfel de companie de consultanta HR. Suntem aici pentru a gasi omul potrivit la locul potrivit, la momentul potrivit.

Clientul nostru, compania Damon Industrial Europe, face parte din Damon Industry, o marca de varf de talie globala, care produce elemente de rulaj, specializata in confectionarea rolelor pentru benzi transportoare.

www.integrahr.ro